Červen 2013

Austin Mahone :3333

27. června 2013 v 16:46 | †SeňoritaVampiresa† |  Amado

Do tohodle milého sexouše jsem se zamilovala díky jeho písničce what about love. A píšu o něm článek proto, protože není ještě nějak moc známý a v červenci zde budu dávat letní vícedilnou povídku, která bude zrovna o něm.

Je z Texasu a je mu 17 let. Je to popový zpěvák, což jde docela mimo mě, ale tenhle kluk mě prostě dostal na první pohled a poslech. Slávy se dočkal podobným způsobem jako Justin Bieber. Také vkládal na youtube svoje videa a vzhledem k tomu, že má opravdu talent tak na zpěv tak i na tanec se roku 2011 uchytil.

Víc se o něm dozvíte v povídce, která se už na blogu objeví příští týden.


Día 10.

25. června 2013 v 14:00 | †SeňoritaVampiresa† |  - Treinta Días

Písně, které poslouchám, když jsem šťastná, smutná nebo znuděná.

Ať mám jakoukoliv náladu, východisko hledám v téhle písničce.


Día 9.

24. června 2013 v 11:30 | †SeňoritaVampiresa† |  - Treinta Días

Něco, na co jsem v posledních dnech hrdá

Omlouvám se, ale já jsem v životě na sebe nebyla hrdá. Tohle slovo ve svém slovníku vůči své osoby opravdu nemám. Já jsem hrdá třeba na své přátele, když něco dokážou ale na sebe? Ajajaj..


Día 8.

21. června 2013 v 21:47 | †SeňoritaVampiresa† |  - Treinta Días

Cíle pro tento měsíc


Pro tento měsíc je tenhle plán pro mě cíl.
Je to sice na měsíc květen, ale já to objevila teďkom a opravdu nemám v plánu čekat rok abych mohla začit cvičit :D
Držte mi palce.
Je to sranda, ale ty sedy a lehy mi dávají opravdu zabrat.

Billy Talent - Nothing To Lose

20. června 2013 v 22:32 | †SeňoritaVampiresa† |  Música

Miluji ten song pro tu zkurvenou pravdu v textu!


Día 7.

20. června 2013 v 15:57 | †SeňoritaVampiresa† |  - Treinta Días

Obrázek osoby která má na mě největší vliv.V minulém dnu jsem Vám psala jsem se poznala se svým milovaným a co všechno jsme musely projít, abysme byly spolu šťastní. Proto by mě ještě před půl rokem nenapadlo, že on bude osoba, která bude mít na mě největší vliv.

Kdysi jsem byla naprosto posedlá svojím stylem. Nevyšla bych ven bez vyžehlených a natupírovaných vlasů a ta představa, že bych se někdy ukázala na svět ve vlnitých vlasech byla pro mě naprosto k smíchu. Jenže přišel on. Ví moc dobře, že preferují emo styl a já zas vím moc dobře, že on preferuje hip hop a nakonec po měsíci vztahu jsem se přištihla jak kombinuji emo a hipec dohromady. Dělám si teď prostě svůj vlastní sty, jsem swager narozdíl od některých jiných a to vše jen díky němu!

Nejenže mění můj vzhled, ale čím dál více dokonce poslouchám hip hop. Před dvěma dny mi na zahradě v bednách asi hodinu v kuse na celé kolo hrálo pridaj sa k nám keď si rebel, poď s námi keď si rebel, povstaň keď si rebel a furt dokola.

Srdcem i duši, ale navždy zůstanu věrná emo stylo a rockové hudbě. Jenom to teď budu kombinovat a víte co? Víc se mi to líbí a dokonce mi ta kombinace trochu zvýšila ego.

Asking Alexandria- Not The American Average

20. června 2013 v 14:32 | †SeňoritaVampiresa† |  Música

Text naprosto asfghjkl.
Ale je to prostě libovečka.

ŠUKÁŠ JAKO DĚVKA *__*Crown the empire - Voices

19. června 2013 v 20:47 | †SeňoritaVampiresa† |  Música

Nejde nemilovat tuhle skupinu.
Nejde nemilovat toho zpěvaká a ten jeho styl.
Nejde nemilovat tuhle písničku a její text.
Moje každodenní droga!Día 6.

19. června 2013 v 0:42 | †SeňoritaVampiresa† |  - Treinta Días

Nejoblibenější hrdina

Když mi bylo 15 let dostala jsem se do perfektní skupiny lidí a každý den jsme se scházely na zídce a o víkendě jsme chodily pít za haldu nebo k Ostravici. Poznala jsem tam kluka jehož jsem opravdu nenáviděla. Já proti němu nic neměla a chtěla jsem se s ním bavit jako s ostatními, ale on měl pořád ve zvyku fuckovat mě a srážet mě dolů blbými narážkami. Nakonec jsem pokus o naše přátelství vzdala a začala se navážet do něho jak on do mě.

Tahle nenávist trvala do oslavy mých 16ti narozenin. Slavila jsem je s tou skupinkou lidí timpádem i s ním a v ten den se stal mezi námi nějaký zlom. Opili jsme se spolu a začali jsme si k sobě vzájemně hledat cestu.Začali jsme spolu chodit, ale já jsem si pocit štěstí, že jsem ho konečně získala spletla s pocitem lásky. Po týdnu vztahu mi to došlo a protože nejsem typ člověka co by hrál na dvě strany tak jsem to ukončila. Tím jsem mu, ale ublížila a tím jsem rozjela opětovnou nenávist.

Po prázdninách 2010 se naše banda rozpadla a já jsem se s ním přestala vídat. Viděla jsem ho až v roce 2011 na oslavě svých 17ti let. Ani jsme se nepozdravili. Dělali jsme jakoby sme se neznali. Když jsme se ale opili, tak zamnou přišel, objal mě a začal mi přát k narozeninám. Po oslavě jsem ho ale víc jak rok neviděla.

Jednoho dne jsem se přihlásila na svůj starý facebook a on mi napsal. Tak jsem si ho přidala na svém novém FB a od té doby jsem si s ním furt něco psala.

Nakonec jsme se sešli venku a teď už je to měsíc co jsme spolu zase ve vztahu a konečně se cítím šťastná a spokojená.

Hrdina je pro mě on protože s mojí povahou to měl a vždycky to bude mít těžké a stejně ví jak se ke mně správně chovat a dělá mě šťastnou. Mění mě v lepšího člověka. Mění mě v sebevědomnou dívku, která touží jít za svými cíly a která touží po krásném a šťastném životě.

Milovat ho je málo!


Día 5.

18. června 2013 v 18:11 | †SeňoritaVampiresa† |  - Treinta Días

Obrázek něčeho kde jsem byla


Egypt - Hurghada
Hotel - Aqua Blue Resort