WHAT ABOUT LOVE - Část 5

3. července 2013 v 20:34 | †SeňoritaVampiresa† |  - What about loveU něho doma to bylo velmi útulné a moderní. Jeho obývák byl menší než ten náš, ale měl úžasnou, rohovou pohovku.
,,Chutná ti popcorn?" přikývla jsem se a posadila jsem se na černý gauč a rozhlížela jsem se kolem. Slyšela jsem, že Austin dál popcorn do mikrovlnky.
,,Chceš napít?" zahulákal na mě z poza kuchyně.
,,Ano prosím" řekla jsem nazpět a dál jsem se rozhlížela po obyváku. Nejvíce mě zaujal krb u plazmové televize. Vypadalo to tak romanticky. Začala jsem přemýšlet nadtím, jaké by to bylo, kdybych na tom malém koberečku u krbu ležela s Austinem a jenom tak pozorovaly plameny a vnímaly zvuk praskajicího dřeva. Moje představa mi způsobila husí kůži po celým těle. Z mého snění mě vytrhl Austin, který se vrátil do obyváku s colou a popcornem. Zapnul televizi a podíval se na mě.
,,Tak na co by ses chtěla podívat?" Zeptal se mě.
,,Podívala bych se na never back down 2, ale to asi v dvd nemáš" řekla jsem a opřela jsem se. Austin na mě vrhl bleskový pohled.
,,Ty ten film znáš?" Zeptal se mě.
,,Kdo by ne" začala jsem se smát. Austin se postavil a z komody vytáhl jedno dvd.
,,Netypoval bych tě na dívku, která se zajímá o bojové sporty" řekl pobaveně a vložil dvd do přehravače.
,,Netypovala bych tě na kluka, který správně vysloví jméno Bill Kaulitz," řekla jsem pobaveně a jak si zpátky sedával ke mně, tak jsem ho štípla do boku. Austin se začal smát.
,,To nedělej, me to nebolí, ale lechtá," řekl a to neměl dělat. V té chvílí jsem si na něho obkročmo sedla a začala jsem ho lechtat po břiše. Svíjel se podemnou jak nějaký had a smál se přes celý barák.
,,Kath! Nech toho!" Přes ten smích nemohl ani pořádně mluvit.
,,Říkal jsi něco?" Dělala jsem si z něho legraci a pokračovala jsem v lechtání. Začínala jsem milovat jeho smích. Byl roztomilý. Vlastně on celý byl roztomilý.
,,Jestli toho nenecháš, tak budeš litovat" pořád se smál a já s ním.
,,Co mi takový cvrček jako ty udělá prosímtě!" začala jsem se smát ještě víc a v té chvílí jsem se dosmála. Austin se na mě záhadným způsobem převalil a teď ležel on na mě.
,,Říkala jsi cvrček jo?" smál se nademnou a mě zábava přešla na šílenou chuť ho políbit. Všiml jsi změny mé chování a sám se nějak sekl. Po chvílí si na mě lehl a já ucitila jeho rty na svém krku. Nic ale nedělal. Pouze se rty opřel a v klidu ležel.
,,Chodil jsem rok s jednou dívkou, zlomila mi srdce" řekl potichu a já se na něho otočila. Lehla jsem si na bok a on taky.
,,Nemůžu říct, že jsem jí miloval. Bylo mi teprve 14 let, ale měl jsem jí rád a hodně. Celý rok si ale dělala ze mě srandu. Celý náš vztah na mě hrála. Když se semnou rozešla, ještě před celou školou, začali mě týpci z její party šikanovat. Proto jsme se odstěhovali sem. Za klidem, za normálním životem. Chtěl jsem se zabít, ještě donedávna jsem byl dost uzavřený člověk, ale poslední dobou se fakt hodně bavím" usmál se na mě. Vyrazil mi dech. Tak tohle je jeho životní příběh. Měla jsem slzy v očích. Jak může někdo na tak úžasného kluka hrát vztah a jak ho pak může někdo začit šikanovat? Je to ten nejhodnější kluk co znám a to už můžu s klidem posoudit po třech dnech co ho znám.
,,Našel jsi ten klid?" zeptala jsem se ho opatrně. Potřebovala jsem ať mluví. Nechtěla jsem se tu před ním rozbrečet.
,,Našel, ale ne hned. Byla to pro mě změna. Celých 15 let Texas a najednou Španělsko. Mojí rodiče díky mě zahodili svojí karieru a začali od piky jako já," povzdechl si. Věděla jsem, že je teď na místě abych něco udělala, tak jsem ho chytla za ruku a pevně jsem ho stiskla.
,,Vyprávěj dál," řekla jsem prosebným tónem.
,,Nastoupil jsem do střední školy Enforex, kde jsem musel být pokročilý ve španělštině, tak jsem celé prázdniny trávil tím, že jsem chodil do kurzu španělštiny a teď španělštinou mluvím plynule a v Září jdu do třetího ročníku. Když jsem se naučil španělsky, šel jsem do autoškoly a udělal jsem si řidičák. I přes to všechno jsem měl tendenci utíkat zpátky do Texasu, ale časem jsem pochopil, že tam vlastně nic a nikoho nemám, tak jsem to vzdal. Udělal jsem zkoušky a z našetřených peněz z brigády jsem si koupil škodu superb, kterou mám teď v garáží, protože jsem měl nehodu. Mám mluvit dál?" zeptal se mě. Se zájmem jsem ho poslouchala. Přikyvla jsem.
,,Když jsem začal jezdit, tak jsem byl neustále v městě a našel jsem si novou brigádu. Začal jsem sbírat ovoce a měsíčně jsem za to dostával 645 euro. Potkal jsem tam jednu dívku, která se do mě zamilovala, jenže já už měl z lásky strach. Nakonec jsem se bál, že se má minulost bude opakovat, tak jsem brigády nechal. Potom se mi stala ta nehoda, polský debil nevěděl, kdo má přednost a vjel mi do cesty. Stravil jsem týden v nemocnici, protože jsem měl otřes mozku a když jsem se vrátil, tak jsem zjistil, že se máš přistěhovat k Simone a protože Simone je jedna z mála lidí, s kterou si můžu povykládat opravdu o všem, tak jsem se na tebe těšil," usmál se na mě a pohladil mě po tváří. Jestli dokonalost doopravdu neexistuje, tak co je tímpadem on? Měla jsem slzy na krajíčku. Bylo mi ho líto. Pořád jsem se nedokázala vzpamatovat a nedokázala jsem pochopit to, že nějaká holka si z něho dělala jen srandu a jak to dopadlo. Musela být slepá a zahleděná jen do sebe, když si nevšimla toho, jak úžasného kluka vedle sebe má. Svými prsty stále jemně a pomalu klouzal po mé tváří. Já měla zavřené oči a užívala jsem si ten pocit jak se mě dotýká.
,,Před rokem moje mama zemřela na rakovinu. Nesla jsem to těžce, protože to nebyla jenom moje mamka, ale také moje sestra a nejlepší přítelkyně. Na pohřeb přišel můj biologický otec, kterého jsem viděla poprvé životě s tím, že si mě vezme k sobě. Bohužel jsem se nepohodla s jeho současnou manželkou a se svojí nevlastní sestrou. Nakonec jsem si začala dělat vše podle sebe a nakonec jsem okusila jaké to je mít život jako feťačka," řekla jsem potichu. Na svojí drogovou minulost nejsem opravdu pyšná a není to téma o kterém bych se zrovna ráda bavila. Divím se, že jsem to řekla Austinovi.
,,Ty jsi brala drogy? Jak jsi k tomu přišla?" Zeptal se mě a teď to byl on co mi drtil ruku.
,,Moje nevlastní sestra měla přítele dealera. Jednou si u ní v pokoji nechal zboží a já to jen tak z nudy zkusila a nakonec jsem tomu propadla. Začala jsem chodit na pařby, chovala jsem se jak nějaká lehká holka, fetovala, hulila trávu, domů se vrácela denně opilá a dokonce jsem chtěla seknout i se školou, ale tu jsem nakonec nějak dodělala. Moje tělo jednou drogu nezvládlo a já jsem zkolabovala u nás v koupelně. Byla jsem už tak závislá, že jsem si perník píchala rovnou doma. Našla mě manželka od otce a odvezla mě do nemocnice, kde mi doktoři zachránili život a po té jsem byla převezená na tři měsíce do psychiatrické léčebny na detox," povdechla jsem si. Když jsem si vzpomněla na léčebnu, chtělo se mi brečet. Byl to pro mě horor a snad ty nejhorší chvílé mého života. Úplně nejhorší na tom bylo, ale to, že jsem potřebovala mámu, ale ta tu pro mě nemohla být.
,,Jak to dopadlo dál?" pobízel mě Austin k mluvení.
,,Když jsem se vrátila zpátky domů, tak mi otec oznámil, že našel dopisy od Simone, kde jí máma prosila, že až umře, tak ať se o mě postárá. Nečekal na nic a Simone zkontaktoval a ta mu samozřejmě odepsala, že mě ráda uvítá. Zbouřila jsem se. Na týden jsem odešla domů ke svojí nejlepší kamarádce Lucy, ale ta mi sama nakonec řekla, že kdyby byla na mojem místě tak by do Španělska jela. Tak jsem nadtím začala přemýšlet a teď jsem tu," pousmála jsem se a nechala jsem jednu slzu sklouznout po tváří.
,,Chybí ti Německo?" zeptal se mě opatrně a palcem mi setřel slzu.
,,Hlavně mi chybí moje máma," řekla jsem potichu. Austin si mě přitáhl blíž a pevně mě objal.
,,Já ti sice tvojí mámu nenahradím, ale věřmi, že budu dělat vše proto abys tu byla šťastná" zašeptal a vtiskl mi jemný polibek do vlasů.
,,A ty mi zas věř, že nedovolím nějaké holce aby ti ublížila a nebo aby tě někdo šikanoval," podívala jsem se na něho. I on už měl slzy v očích. Zavřela jsem zpátky oči a přitulila jsem se k němu ještě blíž. Jeho ruce klouzaly po mých zádech a já cítila, že má trhaný dech jak se snažil udržet svoje slzy. Musela jsem tuhle situaci, než se tu oba dva složíme nějak zachránit, ale nevěděla jsem jak.
,,Dostala jsem chuť na něco dobrýho" řekla jsem po chvílí a doufala jsem, že dostane nějaký dobrý plán. Bylo mi sice příjemné jak jsme leželi vedle sebe a naše těla se dotýkaly, ale také to působilo velmi depresivně a já začínala cítit pocit úzkosti.
,,Též mám chuť na něco dobrého, ale nevím zda by to u tebe prošlo" povzdechl si a postavil se.
,,Počkej, co myslíš?" vystřelila jsem z gauče hned za ním a následovala jsem ho do kuchyně.
,,Chceš zmrzlinu?" zeptal se mě a z mrazáku vytáhl karamelovou zmrzlinu s čokoládou.
,,Dám si, ale nezakecavej to, co jsi měl na mysli," začala jsem se smát. Austin si sedl na kuchyňskou linku a pobídnul mě abych si sedla též. Podal mi lžičku a naše noční, zmrzlinové hody mohlo začít. Odpovědi na svojí otázku jsem se nedočkala, ale stejně jsem nadtím pořád přemýšlela.
,,Asi bych měla už jít pomalů domů," řekla jsem po chvílí ticha.
,,Můžeš spát u nás jestli chceš," mrkl na mě a olízl lžicku od zmrzliny.
,,Ráda bych, ale bydlím tu jen pár dnů a nechci hned u někoho spát" řekla jsem omluvně a šla jsem ke dvěřím. Austin mě doprovodil ke vchodu našého baráku. Simone ještě stále nebyla doma.
,,Máš vůbec facebook?" podíval se na mě.
,,Katharina Klein" odpověděla jsem mu a odemykala jsem dveře.
,,Přidám si tě a asi to udělám ještě dnes," usmál se na mě a objal mě. Pevně jsem ho stiskla.
,,Sladce se vyspinkej," pošeptal do tmy a dal mi pusu na tvář.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mouli-e mouli-e | E-mail | Web | 3. července 2013 v 22:54 | Reagovat

Bože.Proč je to tak dokonalý?!Nekecám.. v tom příběhu jsem tam s nima.. a vše to pozoruju.. Když to čtu ,tak si příjdu jak kdybych měla zavřený oči a představovala si to.. a vžila se do tvojí situace.. a přitom je musím mít otevřený,abych to mohla říct.Panebože!Je to dokonalost.Já chci strašně další díl :333

2 Chica con sueños Chica con sueños | Web | 3. července 2013 v 23:12 | Reagovat

Jsi spisovatelka s obrovským S! ♥

3 revengaa revengaa | Web | 3. července 2013 v 23:40 | Reagovat

Verča ráda jazýčku a já sem se chudák nenajedla. :-/
mladej :D :D :D tohle pojmenování mě vždycky strašně rozesměje, nevím proč.
povídku si ráda přečtu, ale časem, neb nevím oč se jedná a teď půjdu chrnět... :-)  ale věřím, že je dokonalá, neb to málo, co jsem od tebe četla bylo něco úžasnýho. :-)

4 Lištička Lištička | Web | 4. července 2013 v 7:13 | Reagovat

Sťahujem oba diely a teším sa na čítanie! :3

5 Megynka Megynka | Web | 4. července 2013 v 8:20 | Reagovat

Krásne příběh ;) čte se to úplně samo :) připomíná mi to fotoromány z Bravíčka, jen bez fotek :D

6 Roni* Roni* | Web | 4. července 2013 v 11:17 | Reagovat

Takový roztomilý ten konec. :D "Sladce se vyspinkej." Jo, kdyby mi to řekl, tak bych měla sny jen o něm.. :D

7 Perrie Perrie | Web | 4. července 2013 v 18:16 | Reagovat

Bezva! těším se na další díl. Tenhle se ti opět moc povedl.

8 Lištička Lištička | Web | 4. července 2013 v 20:46 | Reagovat

To je tak... Sladké, ňuňuuuu, rozkošné! Ahh... Ako jahodový milkshake! :D Love it!   <3

9 Tessule Tessule | Web | 4. července 2013 v 21:15 | Reagovat

Trošku delší, ale úžasné:)
Takové romantické a roztomilé^^ A úžasně jsi vymyslela ty jejich životní příběhy:)

10 KellyD. KellyD. | 2. února 2014 v 21:17 | Reagovat

Dokonalost, Austina mám ráda a tohle je prostě nyny :) :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama