WHAT ABOUT LOVE - Část 4

3. července 2013 v 18:57 | †SeňoritaVampiresa† |  - What about loveRáno jsem vstávala s dobrou náladou. Po půl roce jsem se v noci fakt dost dobře vyspala a noční múry jsem vyměnila za krásný sen o Austinovi jak jsme spolu zase na pláži. Vyskočila jsem z postele a jenom v triku a v kalhotkách jsem šla do kuchyně. Teta byla v práci. Na tři dny jsi kvůli mně vzala volno, ale teď už povinost volá. Vytáhla jsem z ledničky ananasový džus a šla jsem si sednout do altánku. Vytáhla jsem mobil a zavolala jsem svojí nejlepší kamarádce do Německa.
,,No konečně mi voláš, už jsem se začínala bát zda jsi v pořádku. Jak se máš?" ozval se veselý hlas mojí kamarádky.
,,Už to jde docela líp, ale chybí mi Německo" řekla jsem popravdě.
,,Ty zase chybíš Německu" řekla a já se jen usmála.
,,Můžu teda toho 16tého přijed?" zeptala se mě.
,,To si piš, že jo. Počítám dny do tvého příjezdu" usmála jsem se a všimla jsem si, že Austin je na zahradě.
,,Lucy já už musím končit, chtěla jsem ti jen narychlo zavolat. Ozvu se ti ještě pa." řekla jsem a zavěsila. Odložila jsem džus na stůl a šla jsem za Austinem.
,,Ahoj" usmála jsem se na něho a opřela jsem se o plot. On vyletěl ze žídle a chudal se polil colou.
,,Asi jsem tě vyděsila" smála jsem se jak jsem viděla tu spoušť co po sobě zanechal.
,,To nevadí, dobré ráno" usmál se na mě a přišel k plotu.
,,Co jsi dělala ještě včera jak jsem odešel?" zeptal se mě a zas si mě měřil pohledem.
,,Šla jsem hned spát" řekla jsem mu popravdě.
,,A teď jsi vstávala, že?" změřil si mě pohledem. Teprve teď mi došlo v jakém stavu tu před ním stojím.
,,Sakra, nedošlo mi, že tu stojím ještě v pyžamu" začala jsem se smát a on semnou.
,,Jsi sladká v tom xxl triku, nemáš se za co stydět" usmál se na mě a chytil konečky mých vlasů.
,,Já vím, že jsem říkal, že si uděláme den po tvojem, ale dneska je dobré počasí na grilování, tak co říkáš, že bysme se sešli za hodinu na mojí zahradě?" usmál se a dál si hrál s mými vlasy.
,,Na mojí zahradě" mrkla jsem na něho. Opravdu jsem teď řekla na mojí zahradě? Páni začínám se čím dál víc udivovat sama nad sebou.
,,Za hodinu jsem u tebe a donesu ti něco dobrého" mrkl na mě a odešel.

Já jsem okamžitě vpálila do koupelny a napustila jsem si vanu. Oholila jsem si nohy, pořádně jsem si vydrhla vlasy a šla jsem se převléct. Oblékla jsem si bílé tílko s nadpisem Jack Daniels a k tomu jsem si vzala černé šortky. Vlasy jsem si nechala rozpuštěné, kdyby Austin měl chuť si s ními zase pohrávat. Vletěla jsem do kuchyně a vytáhla jsem z ledničky anasový džus a colu. Pak jsem se vrátila pro dvě sklenky a po cestě jsem do umyvadla vložila kuřecí maso aby se rozmrazilo.
,,Tak jsem tu" zavolal na mě Austin a v ruce držel misku s jahodami.
,,Doufám, že jíš ovoce a že nejsi alergická zrovna na jahody" zazubil se na mě a položil misku na stůl.
,,Ovoce je moje droga" usmála jsem se na něho a nalila jsem nám džus do skleniček.
,,Jaký styl hudby vůbec posloucháš?" zeptal se mě a sedl si na židli.
,,Já jsem rockerka, ale jinak poslouchám vše co se mi líbí" usmála jsem se a podala jsem mu skleničku. Sedla jsem si vedle něho a sama jsem se napila.
,,Nedivil bych se, kdybys byla Tokiačka, když pocházíš s Německa" začal se smát a já jsem se sekla. Nevěděla jsem teď jak to totiž myslel jestli dobře nebo špatně, protože se trefil. Držela jsem v ruce sklenku a hledala jsem vhodná slova.
,,Jsem Tokiačka" řekla jsem po chvílí šeptem.
,,Mě se zdálo, že místy vidím v tobě Billa Kaulitze" V té chvílí mě dostal. Dostal mě tím, že vůbec zná jeho jméno a že mě s ním přirovnal. Byla to pro mě ta největší poklona, kterou mi mohl někdy kdo říct. Začala jsem znovu červenat.

Po hodině sezení v altánku a relaxování, jsem šla do kuchyně nachystat maso a mohlo se začít grilovat. Austin si to vzal do parády, takže já jsem seděla u stolu a dívala se na toho nejkrásnějšího kluka jak nám chystá jídlo a u toho si prozpěvuje pro mě neznamou písničku.
,,Jíš rajčata?" zeptal se mě, když už maso z grilu pokládal na talíř.
,,Nesnáším zeleninu, ale jestli chceš, tak ti něco nachystám" Austin přikývnul a věnoval se poslednímu kousku masa na grilu.
Odběhla jsem do kuchyně a na talíř jsem Austinovi nachystala rajčata, okurky, papriku a jako bonus jsem mu tam dala pár malých krevetek. Když jsem se vrátila do altánku, už seděl na svojem místě a usmíval se na mě jak sluníčko. Položila jsem talíř před stůl a všimla jsem si jak se na to dívá.
,,Ty jsi anděl fakt" pousmál se a vzal jednu malou krevetku. Bavilo mě pozorovat ho jak jí. Vlastně mě s ním bavilo všechno. Oba dva jsme se pustili do jídla a u toho jsme poslouchaly moje lásky Tokio Hotel a vykládali si.
Den s ním utekl šíleně rychle a pomalu se začalo stmívat.
,,Pomůžu ti uklidit," řekl a bral talíře a sklenky. Já jsem utřela stůl, protože se mi povedlo na něho vylít džus, zhasla jsem na zahradě a šla jsem do kuchyně kde Austin zrovna umýval nádobí.
,,Mohl jsi to dát do myčky, ale děkují za pomoc" usmála jsem se na něho. Vzala jsem útěrku a pomáhala jsem mu s úklidem.
,,Jsi unavená?" zeptal se mě, když jsme všechno uklidili.
,,Ani moc ne" řekla jsem narovinu.
,,Simone se vždycky z prácě většinou vrací fakt pozdě, tak se můžeme u nás podívat na nějaký film jestli chceš" mrkl na mě a čekal na mojí odpověď.
,,To zní jako dobrý plán, ale prosímtě, hlavně ať to není žádný akční film" udělala jsem na něho psí oči. On se kousl do rtu a přišel ke mně. Byla jsem opřená o kuchyňskou linku a pozorovala jsem jak jsou naše těla od sebe jenom pár centimetrů. Přestala jsem dýchat a jenom jsem se na něho dívala.
,,Zdá se mi to nebo máš vlčí pohled?" Zdá se mi to nebo ten kluk mě má už zcela přečtěnou? Začalo mi být horko. Na sucho jsem polkla a snažila jsem se udržet hlavu klidnou.
,,Asi na tom něco bude, když to říkáš" řekla jsem po chvílí a on se pousmál. Opatrně mě chytl za ruku.
,,Jdeme?" zeptal se a já přikývla.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 3. července 2013 v 19:09 | Reagovat

Mně se líbí, že máš smysl pro detaily a umíš výborně barvitě vylíčít situaci. Hlavně, jak popisuješ, co má ona na sobě. To si ji umím představit. :-)
Čekám už na první pusu.♥

2 Chica con sueños Chica con sueños | Web | 3. července 2013 v 19:22 | Reagovat

Paráda :3

3 littlenarwhal littlenarwhal | Web | 3. července 2013 v 19:30 | Reagovat

riadne dobré :)x

4 machiina machiina | 3. července 2013 v 20:11 | Reagovat

čte se to dobře,jen tak dál)

5 mouli-e mouli-e | E-mail | Web | 3. července 2013 v 22:39 | Reagovat

Sakra to je tak sladký :* :-)  hrozně se mi to líbí.Jen.Fakt moc :)) :* Jsi šikulka.. ta fantazie.. jsem v tom vžitá.. jak kdybych tam byla s nima.. fakt nádhera.Zlato.Ty se tím prosím musíš živit :)

6 ladyparanoid ladyparanoid | Web | 4. července 2013 v 10:59 | Reagovat

Tak tohle se povedlo :3 jdu na druhý díl..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama