WHAT ABOUT LOVE - 11 ČÁST

27. srpna 2013 v 14:12 | †SeňoritaVampiresa† |  - What about love
Vzhledem k tomu, že sama prožívám něco krásného, letního a v mých přáních doživotního, tak nemám čas jak na blog, jak na vás, tak i na povídku. Mám teď ale volnou chvílku, tak vám jsem dávám po delší době další část. Máte radost? Těším se na vaše komentáře.Ta chuť pozorovat ho při spaní jak pomalu a klidně oddechuje, mě přešla ve chvílí, když jsem z kuchyně uslyšela nějaký rámus. Trhnutím jsem vyskočila z postele. Šla jsem pomalu ke dveřím a slyšela jsem dva hlasy jak se baví. Navlíkla jsem na sebe triko od Austina, měla jsem ho jako noční košílku jak mi bylo veliké a potichu jsem vyšla z jeho pokoje. Hluk bohužel vůbec neustopoval a já měla strach že za pár sekund budu jenom v triku čelit nějakému španělskému gangu, kteří se mi akorát ještě tak vysmějou do obličeje. Nakonec jsem sebrala odvahu a ve své kráse, tak jak jsem se ráno vzbudila jsem se objevila v kuchyni. Bylo to ještě horší než jsem si myslela. Radši bych teď brala volbu španělskému gangu než .. rodiče Austina.

Stála jsem před nima, v triku jejich syna, nenamalovaná, s vlasy jakobych dostala elekticky šok a naprosto naostro, protože pod dlouhým trikem jsem opravdu nic neměla. Nevím kdo byl víc v šoku. Jestli já nebo oni.
,,Mami, tati" objevil se zamnou Austin, stejně v šoku jako my tři.
,,Tohle je Kath, naše sousedka a moje přítelkyně" usmál se na své rodiče a šel je obejmout. Vážně teďkom řekl moje přítelkyně? Páni.
,,A já se už zlekla, že jsme si spletli barák" začala se smát jeho mamka a přišla zamnou podat mi ruku.
,,Těší mě Kath, já jsem Rachel" usmála se na mě a já jí ruku pevně stiskla.
,,Jaká byla dovolena?" zeptal se jich Austin s hlavou strčenou někde v ledničce.
,,Prvně si chceme dát pořádnou sprchu a pak ti všechno povíme synku" usmála se na něho Rachel a zmizela ve vedlejším pokoji.
,,Takže mezitím co my relaxovali, sis našel kamarádku jo?" zeptal se jeho otec a změřil si mě pohledem.
,,Jasně jsem řekl, že je to moje přítelkyně a ne kamarádka" odsekl mu Austin a šel chystat kávu.
,,Ono to je stejně jedno" trhl rameny a odešel za Rachel. Sedla jsem si na barovou židli a cítila jsem se jak opeřená horkou vodou. Austin předemě postavil hrnek s café con leche.
,,Jsi v pohodě?" přisednul jsi vedle mě a přitáhl mě k sobě.
,,Jsem v šoku. Ani nevím co číct," řekla jsem mu šeptem popravdě.
,,Dej si kávu. Potom jdi domu upravit se a ukázat se Simone, že jsi v pohodě. Já si promluvím s rodiči a za hodinu se pro tebe stavím a zajdeme si do restaurace na něho dobrýho jo?" přikývla jsem. Cítila jsem jak se mi do očí tlačí slzy. Tak jak jsem si byla jistá, že to nejhorší je už zamnou, tak pro tuhle chvílí jsem si nebyla jistá ani svým jménem. Dopila jsem úžasnou, španělskou kávu, kterou jsem měla nachystanou snad z opravdové lásky a šla jsem se nahoru převlíct.
,,Nech si to triko, sluší ti" pousmál se Austin, který ležel na posteli a celou dobu mě pozoroval. Přišla jsem k němu a políbila jsem ho.
,,Tak za hodinu jo?" mrkla jsem na něho a odešla jsem.

Šla jsem přes jeho zahradu na naší, kde jsem se usadila v altánku a vytáhla jsem cigaretu. Ruce se mi ještě klepaly, takže to byl opravdový boj, si tu malou, tabákovou tyčinku zapálit. Když se mi to konečně povedlo a já úspěšně vyhrála, opřela jsem se o opěradlo, zavřela jsem oči a potahovala jsem do sebe nikotin. V myšlenkách jsem se stále vrácela k dnešní noci aby se mi vrátila dobrá nálada, ale vždycky se předemnou objevil obrázek Austinova otce, stojící naproti mě v kuchyni s neutrálním výrazem. Za svůj život jsem si přála hodně věcí, ale teď jsem si nejvíce přála aby se vrátil čas a toužila jsem po maminčiné objetí.

Čas bohužel nevrátím, protože nejsem všemocná a o tom objetí si můžu nechat jenom zdát, ale náladu mi spravila Simone, která si četla v kuchyni nějaký časopis o módě. Byla obklopená příjemnou vůní, takže jsem hned musela zkontrolovat, co vaří.
,,Jaká byla noc s Austinem," Zeptala se mě Simone a odložila časopis bokem.
,,Noc jak noc, za to dnešní ráno bylo pro mě hotovým peklem," řekla jsem a z ledničky jsem si vytáhla horchatu což je studený, mléčný nápoj z mandlí, který od té doby co jsem tu přijela piju více než často.
,,Stalo se něco?" zeptala se mě ustaraně a dál se starála o své jídlo.
,,Dá se říct, že jsme byli přistížení přičinu. Trochu nás překvapila přepadovka jeho rodičů," protočila jsem panenky a sedla jsem si na kuchyňskou linku. Simone to sice nesnášela, ale pro tuhle chvílí by mohla mít pochopení.
,,Takže říkáš trapná chvílka jo," zeptala se mě a z kuchyňské linky vzala dvě keramické misky. Nechtěla jsem se o tom nějak moc bavit, když už tak jedině s Austinem, takže jsem nakoukla Simone přes rameno a snažila se zjistit, co dobrého si tu vůbec chystá.
,,Nebudeme se o tom bavit jo? Radši mi prosímtě řekni co tu děláš dobrého?" Simone vytáhla z trouby pečené brambory.
,,Dneska musím jít dřív do práce, tak jsem udělala něco rychlejšího a lehčího na jídlo. Nechám ti tu potom peníze, tak si třeba s Austinem někde zajděte nebo si něco objednej," mrkla na mě a dala mi hrstku brambor do misky. Poté vytáhla ještě menší misku, do které mi dala tabascovou omáčku, která se skládala s tabasco chilly a z česneku.
,,Nech si chutnat," mrkla na mě a s miskami v ruce se ztrátila v koupelně. Tak to dělala pokaždé když spěchala do práce. Zůstala jsem v kuchyni sama, nad dobrým jídlem a zase jsem se ponořila do svých myšlenek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 monbella monbella | Web | 27. srpna 2013 v 16:28 | Reagovat

Měla bys napsat knihu ;):)

2 Tessule Tessule | Web | 27. srpna 2013 v 20:11 | Reagovat

Luxusní jako všechny části:3 Těším se na další:)

3 ladyparanoid ladyparanoid | Web | 27. srpna 2013 v 22:45 | Reagovat

Hlava zabořená v lednici :D :D

4 anettes anettes | Web | 28. srpna 2013 v 11:30 | Reagovat

jak můžeš mít takovej talent a pořádně ho nevyužít? šup s tím do knihy!:D:)

5 Chica con sueños Chica con sueños | Web | 28. srpna 2013 v 12:26 | Reagovat

ooo :O fakt mě zajímá, co má ten otec za problém :/
Dokonale napsané!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama