Srpen 2013

WHAT ABOUT LOVE - Část 12

30. srpna 2013 v 11:05 | †SeňoritaVampiresa† |  - What about love

Jakoby se mi zastavil čas. Seděla jsem v kuchyni stále u jídla a nakonec jsem zjistila, že nemám chuť ani jíst. Nedotknuté jídlo jsem vrátila zpátky do ledničky a doufala jsem, že si toho Simone nevšimne. Tolik mi připomínála mojí mámu. Třeba tím jak hlídala jestli něco jím a když ano, tak se zajímala co jsem měla a kolik jsem toho měla. Je pravda, že od té doby co jsem tu, jsem rapidně zhubla a jde to na mě poznat. Oblečení, i to co jsme byli s Austinem nakupovat na mě plave. Vyšla jsem do svého pokoje, zavřela jsem neslyšně dveře a pustila jsem si na mobilu svojí oblíbenou kapelu Crown The Empire a jejich memories of a broken heart. Lehla jsem si na svojí postel a ponořila jsem se do myšlenek. Ve své hlavě jsem se přebírala ve vzpominkách ještě jak jsem žila v Německu. Chybí mi moje rodné místo. Otočila jsem se na bok a zahleděla jsem se do okna. V takových chvílích jsem vždycky vytáhla mobil a začala jsem volat Lucy ať okamžitě příjde, ale teď jsem neměla komu zavolat. Ikdyž jeden člověk by se tu našel .. Austin.

Taylor Momsen.

29. srpna 2013 v 21:38 | †SeňoritaVampiresa† |  Amado

Frontmanka skupiny The Pretty Reckless a žena, která mě naprosto nadchla a vzala moje srdce. Tahle rockerska bohyně je moje nejoblibenější zpěvačka na světě. Svým stylem, vzhledem, svojí svůdnosti a drzosti se stala mým vzorem. Milovat jí je málo! Tahle celebrita se zaslouží, co nejvíce pozornosti.

Miluji na ní ty její dlouhé blond vlasy. To jak je drzá a na koncertech lítá samé fucking sem a fucking tam. To jak nosí podvazky, je v nich tak přitažlivá a zároveň okouzlujicí. Neznám ženu s lepším stylem, opravdu ne!

Víte co nejlepší? Je ode mě o rok, 1 měsíc a jeden den starší. Jojo Taylor ty jsi prostě moje jednička!

A nějaké řeči že vypadá jak děvka si nechte prosím stranou. Tahle holka ví co je styl! Tahle holka nemá konkurenci.

Místo kde chci žít.

29. srpna 2013 v 16:50 | †SeňoritaVampiresa† |  Artículos.

Každý má své vysněné město. Hodně lidí touží po městech jako je New York, Miami, Las Vegas a já nevím co všechno. Já tyhle města také miluji a někdy bych tam ráda zavítala. Po roce života v Německu, jsem ale věrné téhle Zemi a věrná městu Berlínu. Chtěla bych se tam vrátit. Chtěla bych tam žít. Mít rodinu s úžasným mužem, nějaký pěkný baráček a budovat si tam karieru. Pokud mám být někde šťastná, tak jedině v Deutschlandu.

Nenávist.

29. srpna 2013 v 10:33 | †SeňoritaVampiresa† |  Fantasía.
Jeho jméno jsem měla vyryté hluboko ve svém srdci. Jeho přítomnost držela mojí polomrtvou duši při životě. Jenom jeho láska a jeho slova dokázaly zahřát tak v chladném počasí. Byla to závislost. Stal se mojí osobní drogou. Potřebovala jsem ho jako kyslík. Jenom s ním jsem se dokázala pořádně nadechnout.
"Jak se cítíš?"
Stále mi ta jeho otázka zněla v hlavě. Jak může mít muž tak neodolatelný a líbezný hlas?
Pokaždé, když jsem měla zavřené oči, viděla jsem jeho úsměv. Jeho modré oči na mě zářily. Nešly přehlednout ty jiskřičky.
Prej že neumí milovat! Byly to jenom závistivé kecy od lidí, kteří si ještě nedávno říkaly mojí kamarádi. Zradily mě! Chtěla jsem před ními utéct, ale oni byli všude kolem mě. Vypadaly jako lidé, ale chování měly jako krysy, které jenom přes mě přelézaly sem a tam. Chtěla jsem je vidět mrtvé. Vlastně chci i teď!
Chodím ven s kapucí na hlavě. Nechci se jím dívat do očí. Nesnáším ten pohled na falešné úsměvy. Nesnáším jejich blízkost. Jestli nezmizí oni, zmizím já! Zmizí i moje ztráta, bolest a stach.
"Nikdy jsi mě neměl opustit kvůli ním" přecedila jsem přes svoje zuby. Stála se ze mě stvůra, která chtěla zabíjet. Toužím po pomstě. Toužim po jejích krví!


Crown The Empire - Johnny Ringo

28. srpna 2013 v 21:34 | †SeňoritaVampiresa† |  Música
Miluji tu písničku pro ten začátek.
Jak Andrew příjde, nadechne se a spustí
"this is your time your life's flashing before your eyes..."
Miluji ten text.
A vůbec miluji to, že je od téhle skupiny.
A jinak ... Nikdy nevěř v ďábla, děvko! :)


Crown The Empire - Wake Me Up

28. srpna 2013 v 12:52 | †SeňoritaVampiresa† |  Amado
Dávám jí do amado, protože ..
Miluji tohle video.
Ten pohled jak Andrew zpívá a jak se rozjede u refrénu mě naplňuje energií a vnitřním klidem.
Tahle písnička v původní verzi je sice také jedinečná, ale akustická verze je stejně nejlepší.


WHAT ABOUT LOVE - 11 ČÁST

27. srpna 2013 v 14:12 | †SeňoritaVampiresa† |  - What about love
Vzhledem k tomu, že sama prožívám něco krásného, letního a v mých přáních doživotního, tak nemám čas jak na blog, jak na vás, tak i na povídku. Mám teď ale volnou chvílku, tak vám jsem dávám po delší době další část. Máte radost? Těším se na vaše komentáře.


Mé znamení zvěrokruhu a názor, zda se shoduje s mou osobností.

27. srpna 2013 v 12:00 | †SeňoritaVampiresa† |  Artículos.
K tomuhle článku mě inspirovala blogérka, která na svojí stránku dává opravdu úžasné Challenge, takže věřím, že mě neinspirovala naposledy. Její článek o jejím zvěrokruhu najdete zde http://allys-cook.blog.cz/1308/challenge-me-znameni-zverokruhu-a-nazor-zda-se-shoduje-s-mou-osobnosti

Informace o svém znamení jsem čerpala z hlavní stránky seznamu v sekci horoskopy.


Můj playlist pro slabé chvílky.

26. srpna 2013 v 11:10 | †SeňoritaVampiresa† |  Artículos.
K tomuhle článku mě inspirovala další skvělá blogerka. Její playlist pro slabé chvílky si můžete přečíst a přehrát zde http://staystronger.blog.cz/1308/muj-playlist-pro-slabe-chvilky#komentar108931535

Já těch slabých chvílek mám docela často. Co by se dalo také čekat od holky, která bere antidepresiva, že? Kdysi, když jsem byla ještě hloupá a naivní jsem hledala východisko v žiletce. Teď se mi hnusí pohled na moje zjizvené ruce a ten kdo si prošel také sebepoškozováním, má určitě stejný komplex vůči svému tělu jako já.
Díkybohu jsem našla východisko někde jinde. V hudbě. V mojím vlastním světě.

Blogerka Míša, která mě k tomuhle článku teda inspirovala, vypsala svých deset písniček, tak já se toho budu držet a vypíšu také svých top 10. Možná aspoň v jedné písničce, najdete také zalíbení. Jestli ano, napište mi v jaké, budu za to ráda.


Démon v lidské podobě.

26. srpna 2013 v 9:50 | †SeňoritaVampiresa† |  Fantasía.
Podívala se na něho svým hladovým pohledem, který toužil po chuti jeho rtů. Kdysi bledá tvář chytala červenou barvu a celé její tělo zaplavil chtíč po mužském dotyku. Touha. To slovo se jí kdysi tak hnusilo. Chtěla to v sobě utlumit, ale ty jeho modré oči jí naprosto zaplavovaly. Jeho úsměv jí donutil k tomu aby byla v jiném světě. Připadala si jak sjetá. Vnímala jeho blízkost víc, než by si přála. Nechtěla se zamilovat. Nechtěla přejít na stranu lásky. Milovala svojí samotu, svojí temnou stránku. Srážela jí dolů, ale byla to ona. Byla svá. Teď jí ovládal někdo jiný. Byl to démon v lidské podobě.
Stačilo aby jen natáhla svojí hubenou ruku a už se dotýkala jeho tváře. Vypadal jak anděl. Chtěla se ho dotknout, chtěla ho milovat, ale všechny ty bolestivé pády, které musela zažít díky svým citům jí v tomhle držely stranou. On jenom stál naproti ní v deštivém dni. Každá kapka, která mu sklouzla po jeho rtu jejímu zraku neunikla. Chtěla být tou kapkou. Chtěla také klouzat. Chtěla se vést vášni.
Je to ono co jí celé tři roky chyběly? Odpověď je někde v oblacích.
K čertu se strachem!
Své rty vpila do těch jeho. Její krev v žilách se rozproudila. Hladově se o něho opírala. Své prsty měla zaryté do jeho vlasů. Voněly deštěm! Milovala tu vůní stejné jak jeho.
Právě podepsala smlouvu s ďáblem. I přesto z jejího rtu neušel její šibalský úsměv.