Listopad 2013

Terachi Shinya.

28. listopadu 2013 v 16:00 | †SeňoritaVampiresa† |  Amado

Bubeník japonské rockové skupiny Dir En Grey a moje velká platonická láska.

Vždycky jsem spíš ujížděla po zpěvacích ale jak jsem tohodle japonského boha zahlídla ve videoklipu Obscure bylo mi hned jasné že z DEG budu milovat právě jeho a je to tak už pět let.

Miluji na něm tu nesmělost. Je to takový ticháček a benjaminek skupiny. 36 let a taky stydlík, je prostě k sežrání! Když se ale ocitne za svejma bubnama veškerá jeho stydlivost jde stranou a on se změní na sebevědomého muže a svým hráním mě uvádí do naprostého tranzu a dodává mi šílenou energií.The Pretty Reckless - Make me wanna die

24. listopadu 2013 v 19:46 | †SeňoritaVampiresa† |  Música
Miluji její výstižné texty.


Únik z reality.

21. listopadu 2013 v 21:36 | †SeňoritaVampiresa† |  Fantasía.
Pamatuji si jak by to bylo včera, kdy jsem naprosto v tranzu napsala tuhle povídku v noci, po tmě, ve svém pokoji. Bylo to naposledy kdy jsem fakt neodolala a znovu se oddala žiletce. Ty stopy ve mně zůstanou už navždy, tak jako jizvy.

A stejně to jsou jenom hloupé výkřiky do tmy, které prosí o pomoc ..


Noc snů.

9. listopadu 2013 v 17:33 | †SeňoritaVampiresa† |  Fantasía.
Kdysi dávno psáno Čičikovi z doby kdy jsme spolu ještě nebyli.


Nesnáším když se všechno dozvím na poslední chvílí a pak musím spěchat. Rychle jsem letěla do koupelny. Hodila jsem na sebe makeup, upravila jsem si oči, natupírovala vlasy a šla jsem zpátky do pokoje. Podívala jsem se na displej měla jsem tam jednu zprávu. Sedla jsem si na postel a rozklikla jsem obálku.


Icon For Hire - The grey

8. listopadu 2013 v 11:28 | †SeňoritaVampiresa† |  Música
Ten pocit zná každý z nás..
Když je chycen v šedé..The Pretty Reckless - Going to hell

5. listopadu 2013 v 12:53 | †SeňoritaVampiresa† |  Música
Proč jsi doprdele nechala ostříhat ty vlasy? o.O
Jo, sexy žena je z ní stále, ale ty její extra, blond vlasy patřily k ní!
Ale, fuckat ..
Dělo song!Don't let me fade away.

3. listopadu 2013 v 16:48 | †SeňoritaVampiresa† |  Diario

The voices inside my head are taking over...
They're telling me that my life is in danger...
I'm scared that the silence won't come back forever...
I believe this is my darkest hour...


Liebster Award Tag.

3. listopadu 2013 v 12:42 | †SeňoritaVampiresa† |  - Proyectos Días
Svojí nejlepší kamarádkou jsem byla nominovaná na tenhle tag. Bohužel se zase prokázalo, že realita je krutější a docela jsem se s tímhle článkem musela poprat. Jako vždy jsem do něho dala kus své duše a svého srdce, tak snad se tím v klidu prokousnete až dokonce.

Pravidla Tagu:
- 10 věcí o sobě
- Odpověz na 10 věcí otázek od blogerky, která tě nominovala
- Nominuj 5 blogů, které mají aspoň 200 pravidelných čtenářů
- Vymysli 10 otázek pro blogerky, které budeš nominovat
- Informuj blogerky o tom, že jsi je nominovala

Dont ever trust the devil, bitch.

1. listopadu 2013 v 23:37 | †SeňoritaVampiresa† |  Diario
Poslouchám Crown the empire...
Cpu se bílou čokoládou...
Lepím tu po příteli svojí žvykačku...
Dva měsíce jsem nebyla přítomná...
A stejně nevím o čem kurva psát *povzdech*
(Dík zlato, že se mi tu směješ! :DDD Ooo, pardon, teda semnou!)

Nevím.


Přeskočíme fázi, proč jsem tu nebyla a vhrneme se hned na přítomnost. Jak jsem projížděla své oblíbené blogy, tak jsem si všimla, že mnozi z vás mě zavrhli. Nevadí. Já aspoň vím, které blogerky mě mají opravdu rády, ikdyž si dávám neohlašené pauzy a které mají semnou trpělivost a tímhle jím děkuju. Těm ostatním přeju good luck.

Rozhodla jsem se pro menší změnu svých vlasů a sama jsem se pustila do ombre. S výsledkem jsem docela spokojená, ikdyž to ještě není hotovo. Škoda, že moje vlasy nesdílí stejný názor a rozhodli se hrát roli krepovacího papíru, který nejde ani pořádně rozčesat.

Se svým milovaným jsem už krásné tři měsíce. Budu se tu o něm zmíňovat jako o Čičikovi, tak si to zapamatujte i vy.

Chtěla jsem si udělat nový design, ale nakonec jsem se ještě rozhodla, že Andrew v mém záhlaví vypadá opravdu sexuozně, takže vás s ním budu ještě otravovat. Určitě jste z toho stejně nadšení tak jako já.

Okey. Tohle večerní psaní mi moc nejde, ještě k tomu, když vedle mě leží polonahý Čičik, to ty myšlenky jdou úúplně jinde. Hehe. Dáme nikotinovou dávku a spát. Gute nacht.

Bill Kaulitz.

1. listopadu 2013 v 14:26 | †SeňoritaVampiresa† |  Amado
Moje nejdelší a nejkrásnější platonická láska, kterou jsem kdy mohla zažít a už v životě ani nezažiju, protože on je ten jediný. Má cenu Vám ho vůbec představovat? Ať jste fans nebo antifans, tak každý ví o koho jde. O úžasného frontmana německé rockpopové skupiny Tokio Hotel. Pro mě je a vždycky bude zpěvák s velkým Z. Ikdyž nemá světaborný hlas, má v sobě určité kouzlo, které se dokáže člověku pořádně dostat pod kůži a pak už jej nenechá v klidu. Vzpomínám si jak mi mojí "kamarádi" namlouvali, že to je jenom dočasné, že za rok po něm a celé jeho skupině neštěkne ani pes a že ani já si na nějakého Kaulitze ani nevzpomenu. Neměli pravdu. Nejen, že se Tokiáci stále drží, což jsem opravdu šťastná, protože oni mě drží nad vodou, ale také čím jsem starší, tím mám k Billovi blíž a víc si ho vážím. Nejen jako zpěvaka, ale i jako člověka.
Je charismatický,
Je úžasný,
Je dokonalý,
Je to šampión mého srdce!
Moje máma se mě několikrát už zeptala, kdy míním s touhle senzaci skončit a chovat se dospěle. K tomu abych byla "dospělá" mám opustit skupinu, kterou poslouchám od 11ti let? S kterou jsem prožila poslední dny dětství, pubertu, dospívání? Takhle se opravdu dokazuje dospělost? Vzdát se něčeho co naprosto přirostlo k Vašému srdci? Ani mě nehne! Dokud budou na scéně, dokud Tom bude lítat po podiu s kytarou a Bill bude zpívat, dokud Georg s Gustavem budou pořád takoví stáli pohodáři, já budu s něma!