Leden 2014

The Paranoid - Neviem ti povedať nie

17. ledna 2014 v 1:17 | †SeňoritaVampiresa† |  Música

Mám jediný problém!

Neviem ti povedať nie,
na pekné veci mám nárok
a toto je posledné,
čo je tu jednoduché...
Stačí len povedať áno
a svet sa ti rozplynie
Videoklipu jsem se dočkala a teď trpělivě čekat na jejich nové album na které se opravdu maxímalně těším.
Rock is my life <333

A tak jsem to přežila.

4. ledna 2014 v 13:49 | †SeňoritaVampiresa† |  Diario
A je to tady.
Rok 2013 za námi a rok 2014 před námi.

Po tolika zmařených rocích jsem se naučila neříkat už "snad to bude lepší rok". Letos jsem si řekla "co bude, tak bude" a nemíním to řešit. Už je to asi i tím, že tento rok mi uzavírá mojí dětskou stránku a začíná ta doopravdická dospělost. Dvacitka pomalu a jistě na krku. Už se pomalu loučím s nactiletosti a připravuji se na cetku. Za pět měsíců zkoušky ve škole a víte co? Vím totální hovno ale neřeším to, protože i tak si věřím, že to zvládnu. A pak to jenom pofičí ... poslední prázdniny, které si chcu užít fakt ve velkým stylu a práce ..

Ale vrať me se k tématu článku a to je Silvestr 2013.

S ondrou jsme byli doma s rodinkou. Svou návštěvou nás poctila moje kamarádka Lucy, která mi ještě donesla vánoční dárek a to naší společnou fotku z prázdnin 2013 v rámečku. Teď jí mám danou na stolečku u postele a Lucy se na mě každý den z rámečku usmívá.

Měli jsme naplanovanou půlnoční žurku, což znamená mejdán, ale plány nam zmařili Ondrovi horečky, takže jsme to po luxusním ohňostroji na točně, kterej nám připravil taťka od Ondry, zaparkovaly s Lucy u člověče nezlob se a dojídání jednohubek a chlebíček a miláček šel už spinkat.

Na novoroční den jako obvykle se u nás v Hrabůvce na rondl konal novoroční ohňostroj. Letos to už bylo osmým rokem. Já jsem si tuhle krásu musela nechat ujít, protože Ondrovi stále nebylo nejlíp a bez něho jsem nechtěla jít. Už z toho důvodů, že vždycky po té šesté hodině jě uzavřená doprava kvůli bežpečnosti, takže bůhví kdy bych se vůbec dostala zpátky domů.

Takže Silvestr jsem přežila ve zdraví a v pohodě a s lidmi, které mám ráda. S Lucy jsme se fajně zasmály u naši stolní hry a myslím si, že ikdyž nakonec neproběhla ta naše noční žurka, tak máme na co vzpomínat :)