Únor 2014

Poslední den v lednu se skupinou On The Way.

6. února 2014 v 0:50 | †SeňoritaVampiresa† |  Diario
Psát článek s nechutnými křeči v břichu a s nepříjemnou husí kůží po celým těle se mi sice moc nechce, ale minulý týden v pátek jsem zažila něco fakt šílenýho a i když nemám poslední dobou bohužel ani náladu na blog, tak zmínit se o tom dní pár slovy prostě musím! Takže lets go, aspoň na chvílí snad zapomenu na tu bolest a snad se i ten vyjebaný prášek po víc jak hodině rozhodne v mém těle zabrat a budu mít konečně klid.

So...
Moje nejlepší kamarádka Lee chtěla semnou a s mým mužem v pátek něco podniknout. Zrovna v ten den skupina OTW potřebovala komparz pro svůj videoklip na písničku "ztrácíš" a vzhledem k tomu že Lee tu kapelu tak light znala a že tam byla i její banda co s ními jezdí po koncertech, tak jsme si řekli že tam zajdeme. Lee zůstala u nás ve čtvrtek přes noc a v pátek ráno to všechno začalo.

Prvně jsem si myslela, že nakonec bude celý den passe, protože za celou noc jsem dohromady mohla prospat tak 15 minut a do toho mě extrémně bolela hlava a už jsme doma neměli ani jeden prášek. Takže vstávat jsem vlastně měla už o půl 9, ale z postele jsem se vykopala až v 11 hodin. Mezitím mi Lee na FB domluvila ať mi Kejt vezme nějaký prášek. Dala jsem si ranní cigaretu a kávu, rychle do sebe nahodila oběd a už se jelo.

Na poslední chvílí, jak to tak bývá, nastaly samozřejmě menší komplikace. Museli jsme jet ještě rychle k Lee domů aby jsme nakoupili a až pak jsme mohli jet. Takže jsme domluvený sraz na jednu hodinu kde jsme měli počkat na kámošky od Lee přesunuly na dvě hodiny kde byl už sraz s kapelou. Všechno jsme bravůrně stihli. Přesně ve dvě jsme byli na místě a veškerá sranda mohla začít.

Na místo natačení jsme šli asi 20 minut a zrovna do části Ostravy kde jsem byla poprvé, takže už ta cesta byla pro mě zážitkem. Přišli jsme na místo a už to jelo. Jediný háček byl v tom, že ikdyž bylo pěkně, tak ale bylo po dešti a my jsme natáčeli pod podchodem a byli jsme tam víc jak tři hodiny a nemohli jsme si ani kde sednout.

Plusko bylo, že jsme se ale sešli fakt super banda lidí, takže mezitím co si kapela všimali svých scen a my jsme čekali až příjdeme na řadu, zabavili jsme se hudbou, fernetem a skittles.

Pak nás už potřebovala i skupina a to byla teprv sranda. S Ondrou jsme tam byli jediný pár a to jsem si zcela bodlo. Dali nám za úkol aby jsme se postavili ke zdi kde jsme měli hrát zfetovaný pár, který se nechutně líbá. Jo byla to fakt sranda, když před nás přímo postavili kameru a teď akce.

Kluci potřebují další lidi i teď v neděli. Tentokrát se to točí někde v klubu. To si už ale musím nechat ujít, protože zrovna v ten den odjíždím na týden k rodičům. Rozhodně pokud bude zase nějaká příležitost jít na jejich natáčení, tak tam rozhodně budu a už i nafotím hodně fotek abych to tu mohla dát. Klikněte na celý článek kde jsou z toho dne 2 videa.